омега перевод
ГОЛОВНА ПРО НАС ЦIНИ КОНТАКТИ СТАТТI
ua ru  
перевод лого

Бюро перекладiв


ОМЕГА

+38 (044) 587-92-17
+38 (097) 892-93-55

вул. Предславинська, 11-13, офіс 106
office@omegaperevod.com.ua


переводчик
Бюро перекладiв “ОМЕГА” пропонує
   
заказать перевод

Бюро перекладів «Омега»: весь спектр перекладацьких послуг для Вас

Недарма кажуть, що не може бути другого шансу справити перше враження. В умовах сучасного середовища все частіше перше враження про Вас, Ваш бізнес або Ваші наміри залежать від якісного перекладу. Без професійної допомоги тут не обійтися.

Якщо життя поставило Вас перед необхідністю якісно перекласти документ або текст на будь-яку тематику, то Ви потрапили за потрібною адресою.

Наша політика якості – це формула Вашого успіху

Широкий перелік послуг, що надають наші фахівці, дозволить Вам ефективно вирішувати різноманітні поставлені завдання:

  • Усі фахівці нашого бюро, які виконують юридичний переклад,– дипломовані перекладачі, що дає можливість здійснювати нотаріальне посвідчення перекладу. Завдяки нашій співпраці з нотаріусами процедура займе мінімальний проміжок часу.
  • Економічний переклад виконується нашими лінгвістами за умов суворих дотримань норм Міжнародних стандартів фінансового аудиту, що гарантує якість перекладу Вам і бездоганну репутацію Вашій компанії.
  • Усний та письмовий переклад апріорі характеризується найвищим рівнем якості, а  вдале поєднання декількох видів перекладів робить можливим успішне проведення семінарів, конференцій тощо.
  • Свої послуги у нашому бюро перекладів Вам радо нададуть професійні перекладачі, технічний переклад яких виключає найменшу вірогідність виникнення помилок у перекладі складної документації.

Найвищий рівень якості надання вищезазначених та інших послуг, індивідуальний підхід до кожного клієнта, пильна увага до кожного Вашого побажання, приємні ціни та стабільне дотримання встановлених термінів виконання робіт – це те, що дозволяє нам виправдовувати Вашу довіру та визнання протягом багатьох років.

Бюро перекладів «Омега» допоможе Вам у спілкуванні з усім світом!

 

omega м. Київ, вул. Предславинська, 11-13, офіс 106 телефоны