омега перевод
ГОЛОВНА ПРО НАС ЦIНИ КОНТАКТИ СТАТТI
ua ru  
перевод лого

Бюро перекладів


ОМЕГА

+38 (044) 587-92-17
+38 (097) 892-93-55

вул. Предславинська, 11-13, офіс 106
office@omegaperevod.com.ua


переводчик
Бюро перекладів “ОМЕГА” пропонує
   
заказать перевод

Медичний переклад в бюро перекладів «Омега». Гарантії якості

Переклад медичної документації вважається максимально складним з усіх видів перекладів внаслідок надвисокого рівня вимог до точності перекладеного тексту. В текстах такого типу немає місця для приблизних формулювань та двозначних термінів. Ціна помилки може стати занадто високою. Тому перекладами медичних текстів у нашому бюро займаються винятково фахівці з медичною освітою та бездоганним знанням іноземної мови, що дозволяє гарантувати високу точність перекладу з повною відповідністю усіх термінів.

Ми пропонуємо:

  • Переклад наукових статей медичної та фармакологічної тематики,
  • Переклад звітів медичних досліджень,
  • Переклад сертифікатів, специфікацій та інструкцій до медичного обладнання,
  • Переклад медично-біологічних текстів, довідок та медичних виписок,
  • Переклад фармацевтичних текстів, в том числі описань лікарських препаратів.

Переклад медичних довідок. Помилка неможлива

Переклад медичних довідоксуворо обмежений рамками мовних кліше. Максимальна точність і аскетичність медичної мови не допускає проявів творчої фантазії або образності.

Пацієнт може заплатити ціною власного здоров’я за помилку, якщо вона раптом трапиться при перекладі медичної документації. Наші фахівці чудово розуміють специфіку перекладів такого типу і виконують їх за усіма вимогами медичного «жанру».

Переклад фармацевтичних текстів. Точність та відповідальність

У випадку помилки у анотаціях до лікарських засобів постраждати може величезна кількість пацієнтів. Лікування, що призначається лікарем на підставі невірної інструкції до лікарського препарату, може стати фатальним для здоров’я пацієнта. Кваліфікація та професіоналізм співробітників бюро перекладів «Омега» гарантують точність та якість перекладів фармацевтичних текстів, що супроводжують лікарські препарати.

Усі спеціалісти по медичним перекладам бюро «Омега» володіють значною теоретичною базою та великим досвідом виконання перекладів на різноманітні медичні теми.

 

omega м. Київ, вул. Предславинська, 11-13, офіс 106 телефоны