омега перевод
ГОЛОВНА ПРО НАС ЦIНИ КОНТАКТИ СТАТТI
ua ru  
перевод лого

Бюро перекладів


ОМЕГА

+38 (044) 587-92-17
+38 (097) 892-93-55

вул. Предславинська, 11-13, офіс 106
office@omegaperevod.com.ua


переводчик
Бюро перекладів “ОМЕГА” пропонує
   
заказать перевод

Бюро перекладів «Омега». Письмовий переклад документів для Вас

Висококваліфіковані спеціалісти виконують якісні переклади текстів будь-яких форматів та будь-якої тематики: від рекламних проспектів до складних технічних креслень. Більшість наших фахівців, окрім лінгвістичної, володіють ще й додатковою спеціальною освітою в різноманітних наукових галузях.

Письмовий переклад документівможе бути двох видів:

  • Літературні переклади.Художня, публіцистична та науково-популярна література може бути перекладена фахівцями нашого бюро з гарантією збереження стилю першоджерела. Ми використовуємо кращі досягнення в сфері техніки літературних перекладів, виконуємо лінгвістичну та культурну адаптацію перекладу.
  • Письмовий переклад офіційної та спеціалізованої документації. Наші фахівці здатні виконати компетентний переклад Вашого офіційного листування з партнерами-іноземцями, а також Ваших особистих та юридичних документів.

Нотаріальне посвідчення перекладу в бюро «Омега»

Велика кількість клієнтів звертається до нашого бюро з проханням про переклад особистих документів: паспорту, свідоцтва про народження або одруження, свідоцтва про розірвання шлюбу, ідентифікаційного коду, довідки з банку тощо, або юридичних документів: свідоцтва про власність на нерухомість, землю, установчого договору та статуту компанії, різних довіреностей тощо. Зазвичай переклад такої документації потрібен для подальшого її надання до офіційних вітчизняних або закордонних інстанцій, що передбачає необхідність нотаріального посвідчення.

Нотаріальне посвідчення перекладу не завждивимагає обов’язкової наявності оригіналу документу і здійснюється в два етапи:

  • Безпосередній переклад документації.
  • Засвідчення перекладу нотаріусом.

Погодити строки виконання і вартість робіт та надати кваліфіковану консультацію з усіх додаткових питань Вам зможе будь-який менеджер бюро перекладів «Омега».

 

omega м. Київ, вул. Предславинська, 11-13, офіс 106 телефоны