омега перевод
ГОЛОВНА ПРО НАС ЦIНИ КОНТАКТИ СТАТТI
ua ru  
перевод лого

Бюро перекладів


ОМЕГА

+38 (044) 587-92-17
+38 (097) 892-93-55

вул. Предславинська, 11-13, офіс 106
office@omegaperevod.com.ua


переводчик
Бюро перекладів “ОМЕГА” пропонує
   
заказать перевод

Технічний переклад в бюро перекладів «Омега»

Виконання технічного перекладу, а також перекладу нормативної та проектної документації ставить перед перекладачем цілий ряд певних вимог:

  • Достовірність передачі інформації.
  • Логічність передачі матеріалу.
  • Збереження стилю першоджерела.
  • Врахування особливостей і доречне застосування термінології.

Професійний перекладач, який виконує технічний переклад, окрім того, що апріорі є лінгвістом, повинен ще й впевнено орієнтуватися в конкретних технічних питаннях.

Переклад інструкцій. Точність та достовірність

Переклад інструкцій потребує неабиякої професійної компетентності, якою у достатній мірі володіють фахівці бюро перекладів «Омега». З одного боку, перекладацька кваліфікація дозволяє виконувати бездоганний мовний переклад, а з іншого – технічна компетентність не допускає помилок при використанні термінів у перекладах.

Переклад інструкційпо експлуатації різних приладів та обладнання потребує від перекладача досконалого знання лінгвістики та вміння передавати складну інформацію простою мовою без зміни змісту першоджерела.

Переклад в галузі будівництва. Основні особливості:

  • Перекладач повинен бути фахівцем саме у цій сфері задля того, щоб розуміти усі нюанси першоджерела, вільно володіти необхідною термінологією.
  • Письмові тексти на будівельну тематику зазвичай містять велику кількість графічних схем, діаграм, ілюстрацій, цифрових таблиць і т.д. Тобто перекладач повинен вміти працювати з текстами такого типу, володіти навичками графічного оформлення перекладів.

Співробітники бюро перекладів «Омега» володіють усіма необхідними знаннями і вміннями для досконального виконання технічних перекладів. Ми гарантуємо якість.

 

omega м. Київ, вул. Предславинська, 11-13, офіс 106 телефоны