омега перевод
ГОЛОВНА ПРО НАС ЦIНИ КОНТАКТИ СТАТТI
ua ru  
перевод лого

Бюро перекладів


ОМЕГА

+38 (044) 587-92-17
+38 (097) 892-93-55

вул. Предславинська, 11-13, офіс 106
office@omegaperevod.com.ua


переводчик
Бюро перекладів “ОМЕГА” пропонує
   
заказать перевод

Терміновий переклад документів в бюро перекладів «Омега»

Ставлення до термінових перекладів є одним з основних показників рівня роботи усіх бюро перекладів. В пропозиціях солідних компаній завжди знайдеться місце для роз’яснення типових строків виконання робіт із зазначенням часу, необхідного для затвердження, оформлення та корекції замовлення, а також конкретної швидкості безпосереднього виконання роботи.

Фактори, що впливають на складність виконання термінового перекладу:

  • Дата отримання замовлення, що не включена до терміну реалізації. Схема проста: замовлення заноситься до загальної бази й очікує своєї черги. Переклад повинен бути перевіреним коректором, лише після цього він вважається завершеним. Для позачергового прийняття термінового перекладу в роботу пропонується виконання замовлення за підвищеними тарифами.
  • Субота і неділя вважаються вихідними днями і не входять в строки виконання замовлення. Окрема плата може мотивувати перекладача до праці у вихідний день.
  • Стандартом для наших перекладачів є переклад 5-8 сторінок в день. Виконання більшого обсягу робіт з підвищеною напруженістю або залучення декількох фахівців – ще один важливий привід для застосування підвищеного тарифу.
  • Спеціалізовані тексти підвищеної складності також впливають на строки та вартість термінового перекладу тощо.

Нотаріальне посвідчення перекладу. Неможливе можливо

Процедура нотаріального посвідчення перекладу відбувається в два етапи:

  • Безпосередній переклад документу.
  • Нотаріальне посвідчення документу.

Переклад документу скріплюється з оригіналом або ксерокопією, завіряється підписами перекладача, нотаріуса та печаткою нотаріуса.

Високий рівень контактів бюро перекладів «Омега» дозволяє нам виконувати термінове нотаріальне посвідчення перекладів у мінімальні строки.

 

omega м. Київ, вул. Предславинська, 11-13, офіс 106 телефоны