омега перевод
ГОЛОВНА ПРО НАС ЦIНИ КОНТАКТИ СТАТТI
ua ru  
перевод лого

Бюро перекладів


ОМЕГА

+38 (044) 587-92-17
+38 (097) 892-93-55

вул. Предславинська, 11-13, офіс 106
office@omegaperevod.com.ua


переводчик
Бюро перекладів “ОМЕГА” пропонує
   
заказать перевод

Усний переклад в бюро перекладів «Омега»

За сучасних умов глобалізації бізнесу необхідною стає така надскладна перекладацька послуга як усний переклад. Саме особистість Вашого перекладача, а не Ваша, сприйматиметься іноземними партнерами як основне джерело інформації на підсвідомому рівні. Пам’ятайте, що перекладач виконуватиме ключову роль у вашому заході, відповідально поставтеся до його вибору.  

Усіх перекладачів бюро перекладів «Омега» характеризують певні спільні риси:

  • Досконале володіння іноземною та рідною мовою.
  • Презентабельна зовнішність та дотримання необхідних правил носіння одягу.
  • Підвищені здібності до спілкування.
  • Знання ділового етикету.

Усний переклад. Основні види

Перекладачі нашого бюро перекладів надають послуги з усіх існуючих видів усного перекладу:

  • Послідовний переклад. При цьому виді перекладу усна мова перекладається окремими уривками, що складаються з деякої кількості речень. Такий переклад стане у нагоді при проведенні бізнес-зустрічей, переговорів з іноземними колегами, під час організацій різних презентацій, виставок, семінарів тощо.
  • Синхронний перекладявляє собою здійснення безперервного паралельного перекладу усної мови. Без такого виду перекладу неможливо уявити проведення міжнародних конференцій, де відбувається обговорення величезного обсягу інформації. Наше бюро перекладів надасть Вам не тільки висококваліфікованих перекладачів-синхроністів, а й забезпечить усім необхідним технічним обладнанням.
  • Перекладацький супровід передбачає широкий перелік спеціалізованих послуг. Гіди-перекладачі, супровід іноземної делегації – ці та багато інших послуг ми із задоволенням надамо для Вас.

Звертаючись до бюро перекладів «Омега», Ви приємно здивуєте своїх іноземних колег якістю перекладу та презентабельністю Вашого перекладача.

 

omega м. Київ, вул. Предславинська, 11-13, офіс 106 телефоны